top of page

Garážová vrata

Garážová vrata - sekční

Více info>

Sekční garážová vrata jsou standardem v oblasti garážových vrat.
U tohoto typu garážových vrat se podařilo využít ty nejlepší vlastnosti různých typů vrat. Sekční garážová vrata mají minimální hlučnost a v garáži zabírají pouze místo pod stropem. Ve spojení s pohonem na dálkové ovládání je otevírání vrat rychlejší, pohodlnější a bezpečnější.

Garážová vrata - roletová

Roletová garážová vrata se hodí všude tam, kde je málo místa.
Při konstrukci roletových vrat byla prvořadá úspora místa. Prostor potřebný pro montáž a provoz rolovacích vrat byl snížen na minimum. Vzhledem k tomu, že roletová garážová vrata jsou kompletně vyrobená ze zateplených hliníkových lamel vyplněných PUR pěnou – nikdy nezkorodují. Tato garážová vrata si můžete vybrat v nadstandardním výběru barev a dekorů vrat v základní ceně, volitelně lze vrata vybavit prosklenou lamelou z polykarbonátu. Lze je také použít k uzavření obchodních výloh a butiků. Aby pro Vás bylo jejich každodenní používání snadné a pohodlné nabízíme široké spektrum pohonů pro roletové systémy s dálkovým ovládáním. Pro garáže bez jiného přístupu než garážovými vraty lze pohon vrat pro případ výpadku elektrického proudu vybavit externím mechanickým ovládáním. Pohony a automatika od společnosti Technopark s pětiletou zárukou jsou velkorysým potvrzením kvality moderních ovládacích systémů. Bezpečnostní pádová brzda a plovoucí uložení hřídele jsou standardní součástí konstrukce vrat.

Garážová vrata - výklopná, křídlová

Výklopná vrata jsou výhodným ekonomickým řešením.
Výklopná garážová vratalze vyrobit na míru, volitelně s vestavěnými dveřmi v křídle vrat, se zateplením, navíc jsou jednoduchá a nenáročná a to vše za velmi příznivou cenu. Komfort a bezpečnost používání výklopných vrat garantuje moderní, bytelná a trvanlivá konstrukce, která je jejich základem. Díky tomu, že v garáži zabírají pouze místo pod stropem, lze využít celý prostor garáže. Navíc mají výklopná vrata minimální hlučnost. Vrata (celá jejich konstrukce) se skládají z rámu, křídla a vodících stropních kolejnic. Standardně jsou vybavena zámkem s vložkou a třemi klíči, držákem pro montáž vrat a montážní sadou. Vrata se otevírají ručně a jsou připravena pro montáž pohonu s dálkovým ovládáním. Lze objednat se zateplením a vstupními dveřmi.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Neváhejte nás kontaktovat ohledně ceny,

Jméno *

E-mail *

Město/Region *

Tel. číslo *

Zpráva

Výborně! Zpráva byla přijata.

bottom of page